خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

ایران هراسی پان ترکیستی

  ایران هراسی  پان ترکیستی

  پروژه ایران هراسی که از سوی برخی کشورهای باختری و به یاری دلارهای نفتی خودکامگان تازی نژاد طراحی و اجرا شد ، اهداف گوناگونی را دنبال کرده و می کند ،آسیب های اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی بسیاری را در پی داشت و بدلیل ناهماهنگی و عدم انسجام درونی دولتمردان و کارگزاران کشور همچنان برنامه های خود را به پیش می برد .

  گونه ای دیگر از ایران هراسی  را گروه های جدایی خواه و قوم گرایی که سر در آخور دشمنان این مرز و بوم دارند ، پی ریزی و به اجرا گذاشته اند که خود را پان ترکسیم می نامند و دارای نماد ها و آرمان های مشترک با اهریمن پرستان (شیطان پرستان) هستند ، اینها چون جایگاه مردمی در کشور ندارند و خوب می دانند که « آذر آریایی است نه ترک » کوشیده اند در لایه های گونگون دینی رخنه و با دستاویز نمودن افزارها و چهره های دینی ، تیشه بر ریشه ایرانی بزنند و از این کژراهه به خواسته پلید خویش دست یابند .

  هرگاه ایران و ایرانی به نمادها و ارزش های دیرین خود تکیه و به آینده روشن می اندیشد و در پی همبستگی درونی و شکوفایی ملی است ، پان ترکیست ها ، اسلامی که به آن هیچ باوری ندارند دستاویز نموده  و در برابر آرمان های ملی قرار می دهند و بر چهره های  شکوهمند و درخشانی چون کورش بزرگ ، آریو برزین و ... می تازند هرچند که در نسک های دینی چون تورات ،انجیل و قرآن از کورش بزرگ به نیکنامی  یاد شده و پیامبر گرامی اسلام می فرماید« میهن دوستی نیمی از دین است » ولی به  هر روی همه را نادیده گرفته و با تبر دین گردن پاکان میهن را می زنند ، همانگونه که در هفته نامه جوان به تاریخ 26/8/94 گستاخی به کورش بزرگ را سیاهه کرد و پیش آن نیز هم این  رسانه و رسانه های هم سو با آن  چهره های ملی را خونریز ، ترسو ، مزدور ، پلید ، بی دین و ... می نمایانند تا دین را در برابر میهن گرایی و میهن دوستی قرار داده و از این راه به دوگانگی در میان مردم دامن بزنند و از سویی به بیگانگان نشان دهند که ایرانیان مردمی ستیزه جو  و ویرانگر بوده و دشمن آرامش و آشتی جهانی هستند .

   این رویکرد پان ترکیست ها را در رویدادهای گوناگون چون زمین لرزه اهر و ورزقان ، مسابقه های فوتبال و والیبال  در تبریز و ارومیه ، کاریکاتور سوسک و برنامه شاد کودکانه « فیتیله » را بارها دیده و هیاهو و فرافکنی های  آنان را که یکپارچگی ایران عزیز را نشانه گرفته  شنیده ایم  ولی دریغ از یک برخورد قانونی از سوی دستگاه های دولتی و دادگستری !! چرا ؟  چون که این گرگ های خاکستری درنده رخت اسلام بر تن کرده و از مصونیت دینی برخوردارند و برخی هم از پایگاه قانونی ، اگر نوشتاری میهن پرستانه بخواهد چاپ و گسترش یابد بایستی راه دشوار بپیماید این در حالی است که نوشته های ایران ستیزانه  به آسانی در همه رسانه های درون مرزی  چاب و گسترش پیدا می کنند و زمینه گسست سرزمینی را فراهم می سازند ، نمونه بارز آن را در نسک «تاریخ دیرین ترکان ایران نوشته محمد تقی زهتابی » که سراسر جعل و دروغ و فرافکنی نسبت به مردم و کشور ماست   می توان در همه کتاب فروشی ها دید و خواند ، آیا زمان آن نرسیده جلو ی رخنه خزنده پان ترکیست ها را که بزرگترین پایه گزاران ایران هراسی در درون مرزهای ملی و در دستگاه های دینی ، دولتی و قانون گزاری  است را بگیریم ؟ ، آیا  آنگونه که رسانه ایران ستیز جوان می گوید «  باستان گرایی در برابر دین گرای است» ؟  اگر اینگونه باشد همه  پیامبران و پیشوایان دینی و خود دین های آسمانی همگی باستانی و کهن هستند و برابر دیدگاه آنان بایستی کنار گذاشته شوند ، که این خود یک تضاد بزرگ در رویکرد آنهاست ، بنابر این فرهیختگان دینی و ملی و مردم آزاد اندیش به شیوه های دانش گرایانه و کنشگر  باید  جلوی تاخت و تاز های ویرانگر و رخنه شوم پان ترکیست در ایران را بگیرند و خاک پاک میهن را از آلایش آنها بزدایند و به چالش های فزاینده  گرگ های خاکستری در پوشش دین پایان دهند .


  این مطلب تا کنون 8 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : دینی ,میهن ,ترکیست ,برابر ,رسانه ,کورش ,ایران هراسی ,کورش بزرگ ,میهن دوستی ,
  ایران هراسی پان ترکیستی

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر